Služby - Elatan sro

ELATAN s.r.o
Business solutions


Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Tvorba Webového riešenia šitého na mieru a potrebu zákazníka
Pri tvorbe webového riešenia a web stránok na mieru je naša majoritná výsada “flexibilita” a následna naša podpora 24x7.
Pre tieto účely spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré sa radia medzi “TOP na slovenskom trhu” čo sa IT týka.


Vzdelávanie manažmentu
Každá spoločnosť, ktorá zamestnáva pre určité potreby manažment by mala a musí hľadieť na ich ustavičné a kontinuálne vzdelávanie.
Pre tieto účely máme v našom portfóliu veľké množstvo kurzov ktoré sú
zamerané hlavne na jemné zručnosti, efektívnu komunikáciu a veľkú škálu taktík, ktoré po individuálnej konzultácií prispôsobíme na mieru zameraniu podniku a typu zamestnancov.
 
Následne naša flexibilita nám umožňuje implementáciu a vedenie takýchto kurzov priamo na pracovisku zamestnávateľa.Vzdelávanie zamestnancov
Riadime sa pravidlom, že jedine spokojný zamestnanec dokáže vytvárať plnohodnotnú pridanú hodnotu, ktorú prináša spätne do spoločnosti a medzi kolektív.Spoločenským trendom je, že zamestnávateľ, ktorému záleží na svojich zamestnancoch ponúka neustále možnosti pre zdokonaľovanie sa a zároveň vytvára priamo úmerné “zdravé a efektívne pracovné prostredie”.

Pre tieto druhy školení ponúka naše portfólio enormnú škálu kurzov, bohatú prax s využitím rôznych taktík.Všetky naše školenia sú flexibilné, prispôsobené na mieru pre potrebu zamestnávateľa a po dohode vedené priamo u vás na pracovisku.

Jazykové kurzy
Naše portfólio je rozšírené aj o jazykové kurzy pod vedením školeného lektora "priamo u Vás"

~ Ponuka jazykových kurzov:

  angličtina

   taliančina

  francúzština

All rights reserved © Elatan s.r.o   | Created by JP
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky